• +90 312 939 82 00

DENİZLİ İŞ DÜNYASI MAHALL BOMONTİ’YE HAYRAN KALDI

29 AĞU

DENİZLİ İŞ DÜNYASI MAHALL BOMONTİ’YE HAYRAN KALDI

İnşaat, sağlık, enerji alanlarında yatırımları devam eden Türkerler Holding’in İzmir’de yapımına başladığı Mahall Bomonti projesi hızla yükseliyor.  Yalnızca İzmir'in değil, Ege'nin en prestijli markalarını Mahall Bomonti çatısı altına toplamak ve bir tür buluşma platformu oluşturmak isteyen Türkerler Holding, bu amacına paralel olarak planlanan tanıtım çalışmalarına Denizli'den başladı.

Denizli iş dünyasını bir araya getiren tanıtım toplantısına Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in yanı sıra Denizli iş dünyasının önemli isimleri de katıldı. Projenin vizyonunun ve hedeflerinin anlatıldığı gecede Mahall Bomonti ile Ege Bölgesinde yeni bir dönemin başlayacağının altı çizildi. Projede ofis, konut, otel, yeme-içme, kültür-sanat, spor ve eğlence mekanlarının estetik şekilde bir arada yer aldığına dikkat çeken konuşmacılar, bu özelikleri ile Mahall Bomonti'nin Türkiye'de bir ilk olduğuna vurgu yaptılar.

DEGİAD Ziyareti

Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, Denizli’deki tanıtım toplantısına katılmadan önce Denizli Genç İşadamları Derneği’nin (DEGİAD) daveti üzerine dernek yönetimini ziyaret etti. Dernek Başkanı Hakan Urhan ve yönetimiyle samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, katma değer yaratacak projeler ve genç işadamlarının ülke ekonomisi için önemi konuşuldu.


İzmir’in En Yüksek Gökdeleni

İzmir’in Alsancak semtinde yükselen Mahall Bomonti tamamlandığında pek çok ilki de içinde barındırıyor olacak. 240 metre yüksekliğinde ve 58 katlı planlanan kule bölümü, İzmir’in en yüksek gökdeleni olacak.